FUTBOLO BATELIAINike Tiempo Legend 10 Pro - Futbolo bateliai
Nike Mercurial Superfly 9 Elite - Futbolo bateliai
New Balance - Futbolo bateliai

€114.00

New Balance

New Balance TEKELA PRO SG V4+ GS - Futbolo bateliai
New Balance FURON DESTROY SG V7+ - Futbolo bateliai
New Balance FURON PRO FG V7+ GS - Futbolo bateliai
New Balance TEKELA MAGIA FG V4 + - Futbolo bateliai
Nike Phantom GX Pro - Futbolo bateliai
Nike Phantom GX Pro - Futbolo bateliai
New Balance TEKELA PRO FG V4+ GS - Futbolo bateliai
New Balance TEKELA PRO FG V4+ GS - Futbolo bateliai
New Balance FURON PRO SG V7+ GS - Futbolo bateliai
New Balance 442 V2 TEAM TF - Futbolo bateliai
New Balance 442 V2 PRO FG GS - Futbolo bateliai
New Balance AUDAZO V6 CONTROL IN - Futbolo bateliai
New Balance FURON DESTROY FG V7+ - Futbolo bateliai
Nike Phantom GX Academy - Futbolo bateliai
Nike Jr. Tiempo Legend 10 Academy - Futbolo bateliai
Nike Tiempo Legend 10 Pro - Futbolo bateliai
Nike Tiempo Legend 10 Pro - Futbolo bateliai
Nike Tiempo Legend 10 Elite - Futbolo bateliai
Nike Tiempo Legend 10 Elite - Futbolo bateliai
Nike Mercurial Vapor 15 Elite - Futbolo bateliai
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 244 (11 puslapių)

FUTBOLO BATELIAI

Tvirta danga (FG) 

Tvirta danga, kuriai priklauso trumpą žolę turintis paviršius, po kojomis yra tvirtas, taip pat gali būti šiek tiek drėgnas. Tvirtos dangos grifai yra specialiai išdėlioti tam, kad padėtų lengviau įsibėgėti, padėtų greičiau įgauti didelį pagreitį paskirstant grifus tolygiai per visą batelio padą.


Dirbtinė žolės danga (AG) 

Dribtinės žolės danga (kitaip žinoma kaip, visom oro sąlygom tinkanti danga) dažniausiai susideda iš 3G (gumos trupinių) arba 4G (kombinacija iš gumos ir smėlio užpildo, kuris yra panašesnis yra tikrą žolę).

Futbolo bateliai skirti dirbtinei žolės dangai yra specialiai paruošti sukibti su sintetine žole. Paprastai bateliai pasižymi tuo, kad turi daugiau ir tankiau išdėliotų grifų. Grifų ilgiai gali skirtis. Ilgesni grifai reiškia geresnį sukibimą su danga. Taip pat jie gali būto tuščiaviduriai, taip mažinant svorį ir švelninant smūgius tenkančius pėdai.


Minkšta danga (SG) 

Minkšta danga yra vadinama natūralios žolės danga, kurios paviršius yra šlapias, dumblinas ir reikalauja daug pastangų norint suteikti tinkamą sukibimą su paviršiumi. Futbolo bateliai skirti minkštai dangai turi keičiamus grifus, paprastai yra naudojama 6 grifų konfiguracija (4 priekyje ir 2 gale).


Itin minkšta danga (SGPro) 

Itin minkšta danga yra natūralios žolės danga, kurios paviršius yra šlapias, dumblinas ir reikalauja daugiausiai pastangų norint suteikti tinkamą sukibimą su paviršiumi. Itin minkštai dangai skirti futbolo bateliai pasižymi tuo, kad turi smailėjančius grifu. Daugelis profesionalių žaidėjų naudoja būtent šiai dangai skirtus batelius, kadangi jie suteikia didžiausią sukibimą su paviršiumi.


Kieta danga (HG) 

Kieta danga galima vadinti labai sausą žolę ar žemę kuri neleidžia grifams smigti į paviršių. Paprastai tokie bateliai turi trumpesnius, tolygiai pasiskirstančius grifus optimaliam jėgos paskirstymui per visą padą.


Salė (IN) 

Salės dangos pristatinėti turbūt niekam nereikia. Salei skirtų futbolo batelio padas pasižymi tuo, kad padas gaminamas iš netepančios gumos, kuri švelnina smūgio jėgas. Pado rašto pakanka, kad būtų suteikiamas sukibimas su danga.

Salės batelio pado raštą paprastai sudaro krypties keitimo taškai, lenkti grioveliai ir eglutės formos raštai suteikiantys optimalaus judėjimo galimybę, bei sukibimą.


Veja (TF) 

Veja, tai sintetinės žolės danga, paprastai smėlio ar vandens pagrindu. Varžantis ant vejos futbolo bateliai nereikalauja, kad bateliai smigtų į dangą, todėl batelių savybės yra labai panašios kaip ir batelių, kurie naudojami žaidžiant ant kietos dangos. Tokie bateliai pasižymi guminiu padu, kurį sudaro daug mažų įvairiomis kryptimis išdėliotų auselių.

Vejai skirti futbolo bateliai taip pat puikiai tinka žaisti ant sausos žolės, bei ant kitų kietų paviršių.


Gatvė (ST) 

Gatvės danga, taip dažniausiai yra apibūdinamos aptvertos lauko aikštelės mieste. Jos susideda iš kietų paviršių tokių kaip asfaltas. Paprastai tokie futbolo bateliai pasižymi tvirta guma, kuri turi įvairiomis kryptimis išdėliotas auseles sukibimui ir komfortui.


Ieškote Futbolo batelių ar kedų? Jūsų paieška baigta! Futbolo bateliai internetuIšsirinkite iš tokių gamintojų kaip Nike, Adidas, Jordan, GERA KAINA GARANTUOTA! Pas mus galite rasti naujausių modelių kedus žemomis kainomis. Mokėkite tiktai už futbolo batelius, mokesčius už patalpų nuomą palikite tiems kurie neturi interneto. Futbolo bateliai internetu, tai protingų žmonių pasirinkimas. Pigiau tikrai nerasite, o jei netyčia rastumėte susisiekite su mumis [email protected] ir mes pasiūlysime futbolo batelius kaip tik JUMS!